Humana bananowa: kaszka idealna na dobranoc

Kaszki dla dzieci to produkty, które pozwalają nam się skutecznie upewnić, że to co je dziecko jest faktycznie dobre ze zdrowotnego punktu widzenia. Humana bananowa to nie tylko prosta oszczędność czasu, ale też gwarancja pochodzenia składników z upraw ekologicznych. Kaszka o charakterystycznym smaku banana jest dostępna w wersji z mlekiem następnym. Dowiedz się dlaczego smakuje dzieciom, jaki jest jej skład oraz w jaki sposób może przyczynić się do lepszego samopoczucia obu stron.

Humana bananowa – unikalny smak wygodnej formie

Zadowolone dziecko to zadowolony rodzic. Z humaną bananową słowa te mogą szybko znaleźć swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Pełen komplet składników w wygodnej formie o przyjaznym dla niemowlęcia smaku sprawia to idealny sposób na wzbogacenie diety najmłodszego członka naszej rodziny. Kaszka jest odpowiednia dla dzieci po 6. roku życia w celu rozszerzenia diety o kolejne pokarmy. Jest wolna od składników GMO, posiada wyłącznie składniki pochodzące z upraw organicznych i co ważne – nie dostarcza cukru poza tym naturalnie występującym w owocach.

Humana bananowa – skład kaszki dla niemowląt

Humana bananowa wysokie zainteresowanie wśród klientów zawdzięcza przede wszystkim korzystnej kompozycji składników. Produkt oparty jest o naturalnie występujące zboża: szlachetne odmiany pszenicy, kukurydzę, ryż, owies i jęczmień. Został wzbogacony o witaminy: K, D, B12, A, B6, ryboflawina, E, kwas pantotenowy, niacynę i C. Dla polepszenia komunikacji organizmu z mózgiem dodano magnez, kwasy tłuszczowe omega 3  oraz żelazo.

Kaszka jest bardzo łatwa w przygotowaniu, bo w składzie zawiera już mleko następne (po 6. miesiącu życia). Wystarczy dodać odrobinę wody, zagotować, ochłodzić i jeśli chcemy – rozrobić do płynnej formy.

Gdzie kupić kaszkę humana? Ile kosztuje?

Humana bananowa dostępna jest w wielu sklepach internetowych z produktami dla niemowląt oraz pochodzących z upraw ekologicznych. Cena za opakowanie 200g to przeciętnie 10 – 12 zł. W praktyce jedna porcja kosztuje około 2,5 zł.

Humana bananowa – pamiętaj o składnikach alergizujących

Bezpieczeństwo jest kluczowe. Będąc odpowiedzialnym rodzicem trzeba pamiętać, aby wszystko w diecie niemowlęcia było wolne od potencjalnie alergizujących składników. Humana bananowa z mlekiem zawiera gluten, laktozę, lecytynę sojową oraz kazeinę. Należy mieć to na względzie. Najlepiej przed włączeniem produktu skonsultować się z lekarzem specjalistą.

Miłość zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com