Humana bananowa: pyszna kaszka dla najmłodszych

Kaszki dla niemowląt są świetną alternatywą dla tradycyjnego pokarmu pochodzącego z piersi matki. Humana bananowa to produkt firmy, która na rynku działa już od ponad 65 lat. Opracowana przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem jest w pełni naturalna i zawiera wyłącznie składniki organiczne. Sprawdź czym charakteryzuje się ta kaszka, jaki jest jej skład oraz jakie opinie można odnaleźć o niej na forach internetowych dla młodych mam.

Kaszka humana o naturalnym smaku banana

Szukasz kaszki, która będzie smakowała twojemu dziecko, a ponadto w korzystny sposób wpłynie na jego zdrowie psychofizyczne? Humana bananowa spełni to zadanie dostarczając bobasowi kompletu niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników. Kaszka wyprodukowana ze zbóż i mleka najwyższej jakości po zalaniu wodą i krótkim przegotowaniu jest gotowa do spożycia w ciągu niecałych 5 minut.

Produkt jest oparty wyłącznie o surowce organiczne pochodzące z upraw ekologicznych. Nie musimy niepotrzebnie martwić się o jakość podawanego pożywienia. Słodki smak kaszki został pozyskany poprzez naturalny dodatek bananów. Dlatego też wpasuje się w gust każdego niemowlęcia, które lubi słodsze potrawy. Konsystencja jest aksamitna, a sam produkt syci na co najmniej kilka dobrych godzin. Producent proponuje karmienie z użyciem humana bananowa do 3 razy w ciągu dnia (jeśli nie karmimy piersią).

Skład kaszki humana bananowa – zalety

Humana bananowa ma skład korzystny pod wieloma względami. W porównaniu do tradycyjnej kaszy, którą mają w kuchni osoby dorosłe, ta charakteryzuje się wieloma dodatkami spożywczymi wzbogacającymi nie tylko kompozycję smakową, ale też wartość odżywczą produktu. Co takiego szczególnego wyróżnia tą kaszkę? Oto lista najważniejszych składników:

  • błonnik w formie fruktooligosacharydów (FOS),
  • prebiotyki,
  • zróżnicowane zboża – pełnoziarniste (również zawierające gluten),
  • mleko o niskiej zawartości tłuszczu,
  • komplet witamin oraz minerałów niezbędnych do wsparcia procesów rozwojowych młodego organizmu.

Opinie o humanie bananowej z internetu

Opinie humana bananowa ma podobne niezależnie od wybranej wersji produktu. Zarówno humana hn bananowa, jak i humana 2 bananowa są chwalone za to, że dobrze się trawią, dziecko chętnie sięga po następną porcję, a rodzice są zadowoleni z uśmiechu dziecka na twarzy. Dobry skład to nie wszystko. Kaszka wystarcza na około 5 sycących porcji, które można podawać zarówno na dobranoc, jak i w porze obiadowej.

Miłość zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com